2R5SVPE330MY
MFR.Part #
2R5SVPE330MY
JLCPCB Part #
C347567
Package
SMD,D5xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 2.5V 2000hrs@105℃ 3.86A@100kHz 330uF 5.9mm 5mm Polymer ±20% SMD,D5xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS