25TQC33MYF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25TQC33MYF
JLCPCB Part #
C191808
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 25V 33uF 60mΩ@100kHz ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS