25SVT100M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SVT100M
JLCPCB Part #
C3274630
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 100uF 160mA@120Hz 2000hrs@105℃ 24mΩ 25V 7mm 8mm Polymer ±20% SMD Polymer Aluminum Capacitors ROHS