20SEPF390M+TSS
MFR.Part #
20SEPF390M+TSS
JLCPCB Part #
C1579129
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 14mΩ 20V 247.5mA@120Hz 3.5mm 390uF 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS