20SEP150M
MFR.Part #
20SEP150M
JLCPCB Part #
C178352
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13mm 150uF 20V 3000hrs@105℃ 4.32A@100kHz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS