16SVPK680M
MFR.Part #
16SVPK680M
JLCPCB Part #
C542294
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 14mΩ 16V 680uF 78mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS