BZT52C3V3
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
BZT52C3V3
JLCPCB Part #
C22438319
Package
SOD-123
Description
3.1V~3.5V 3.3V 350mW 5uA@1.0V 600Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS