OSTYQ162150
MFR.Part #
OSTYQ162150
JLCPCB Part #
C7255774
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
10A 150V 16P 2 3.5mm 8 Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS