OSTYP180150
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTYP180150
JLCPCB Part #
C7018080
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 150V 18 18P 3.5mm Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS