OSTYP050150
MFR.Part #
OSTYP050150
JLCPCB Part #
C6351001
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 150V 3.5mm 5 Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS