OSTYO122150
MFR.Part #
OSTYO122150
JLCPCB Part #
C7323559
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 10A 12 150V 3.81mm Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS