OSTYO052150
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTYO052150
JLCPCB Part #
C6350984
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 10A 150V 3.81mm 5 Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS