OSTVY130100
MFR.Part #
OSTVY130100
JLCPCB Part #
C6249659
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 13P 15A 300V 5mm Black Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS