OSTV3030181
MFR.Part #
OSTV3030181
JLCPCB Part #
C7255063
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 3 300V 5mm Gray Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS