OSTT7030150
MFR.Part #
OSTT7030150
JLCPCB Part #
C6944320
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 25A 3 300V 3P 6.35mm Green Through Hole 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS