OSTOQ19B150
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTOQ19B150
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 19 19P 1x19P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole - Pluggable System Terminal Block ROHS