OSTHI030053
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTHI030053
Description
-33℃~+105℃ 1 12~28 1x3P 3 300V 3P 5mm 8A Green Hinged (Snap On) - Pluggable System Terminal Block ROHS