OSTHB230181
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTHB230181
JLCPCB Part #
C5705749
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 23 23P 300V 5mm Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS