ED3000/10
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
ED3000/10
JLCPCB Part #
C5727772
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10 10P 16A 300V 5mm Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS