Z-15GW2A55-B5V
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
Z-15GW2A55-B5V
Description
-15℃~+80℃ 10,000,000 Cycles 125V 15A 30V 6A PC Pin SPDT Side Rotation, Adjustable Roller - Limit Switches ROHS