Z-15GNJ55-B
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
Z-15GNJ55-B
Description
-15℃~+80℃ 1,000,000 cycles 125V 15A 2A 30V PC Pin SPDT - Limit Switches ROHS