V-15-1C25-K
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
V-15-1C25-K
Description
-25℃~+80℃ 125V 15A 250V 50,000,000 Cycles 600mA Round Plunger SPDT - Limit Switches ROHS