MY4-02-AC50
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY4-02-AC50
JLCPCB Part #
C6612152
Package
Plugin
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 50V Silver Plugin Power Relays ROHS