MY4E-02-AC24
MFR.Part #
MY4E-02-AC24
JLCPCB Part #
C1564595
Package
Plugin
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 24V 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 插件 Power Relays ROHS