MJN2CK-DC24
MFR.Part #
MJN2CK-DC24
JLCPCB Part #
C5798656
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 24V 28V@DC、600V@AC Silver Alloy Single Coil SOCKETABLE Magnetic Latching Relays ROHS