M2BJ-BH24D-D
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
M2BJ-BH24D-D
Description
-10℃~+55℃ 12V~24V 20mm 26mm 3kHz 44.5mm 70dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS