LY3N-AC240
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY3N-AC240
JLCPCB Part #
C6585687
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+55℃ 10A 125V@DC、250V@AC 240V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS