LY2ZI AC110/120
MFR.Part #
LY2ZI AC110/120
JLCPCB Part #
C6897403
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+55℃ 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 25ms 25ms 28V@DC、220V@AC 7A Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS