LY2ZF-AC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY2ZF-AC24
Description
-25℃~+55℃ 125V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 25ms 25ms 5A Silver Alloy - Power Relays ROHS