J7KN-14D-10 24
Mechanical Assembly
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
J7KN-14D-10 24
Description
-、- 14A 1NO 49mm×45mm AC AC24V DIN Rail, Base J7KN - Electromechanical Contactor