G6S-2G-DC4.5
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6S-2G-DC4.5
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 4.5V 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS