G6S-2-DC48
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6S-2-DC48
JLCPCB Part #
C5717953
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 48V 4ms 4ms Silver + Gold Plated Plugin Signal Relays ROHS