G5V-2-H-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G5V-2-H-DC12
JLCPCB Part #
C5748227
Package
Plugin
Description
-25℃~+65℃ 125V@DC、125V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 3ms 7ms Silver + Gold Plated 插件 Signal Relays ROHS