G5SB-14-DC48
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G5SB-14-DC48
JLCPCB Part #
C5717890
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 30V@DC、250V@AC 48V 5A 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays