G5NB-1A4-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G5NB-1A4-DC12
JLCPCB Part #
C1524654
Package
Plugin,7x20.4mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 30V@DC、250V@AC 3A 插件,7x20.4mm Power Relays ROHS