G3VM-601CR
MFR.Part #
G3VM-601CR
JLCPCB Part #
C1559026
Package
DIP-8
Description
1.3Ω 1.8V 2.5kV 600V 600mA 70us 800us One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-8 Solid State Relays (MOS Output) ROHS