G3VM-401E
MFR.Part #
G3VM-401E
JLCPCB Part #
C1558858
Package
SMD-6P
Description
1.15V 100us 120mA 17Ω 2.5kV 300us 400V One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-6P Solid State Relays (MOS Output) ROHS