G3VM-351VY
MFR.Part #
G3VM-351VY
JLCPCB Part #
C1558852
Package
SOP-4
Description
-40℃~+110℃ 1.27V 1000MΩ 100us 110mA 3.75kV 30mA 350V 35Ω 500us SOP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS