G3VM-351DY1
MFR.Part #
G3VM-351DY1
JLCPCB Part #
C1559206
Package
SMD-4P
Description
1.63V 100mA 100us 200us 25Ω 350V 5kV One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS