G3VM-351D
MFR.Part #
G3VM-351D
JLCPCB Part #
C152706
Package
SMD-4P
Description
1.3V 100us 120mA 2.5kV 25Ω 300us 350V One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS