G3VM-351B
MFR.Part #
G3VM-351B
JLCPCB Part #
C1558898
Package
DIP-6
Description
1.15V 100us 120mA 2.5kV 25Ω 300us 350V One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-6 Solid State Relays (MOS Output) ROHS