G3VM-351AY1
MFR.Part #
G3VM-351AY1
JLCPCB Part #
C1558816
Package
DIP-4
Description
1.27V 100mA 100us 300us 350V 35Ω 5kV One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS