G3VM-351A
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G3VM-351A
JLCPCB Part #
C306890
Package
DIP-4
Description
1.15V 100us 120mA 2.5kV 25Ω 300us 350V One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS