G3VM-101ER
MFR.Part #
G3VM-101ER
JLCPCB Part #
C1558833
Package
SMD-6P
Description
1.48V 100V 100mΩ 100us 2.5kV 2ms One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-6P Solid State Relays (MOS Output) ROHS