G2R-1-H-DC12
MFR.Part #
G2R-1-H-DC12
JLCPCB Part #
C1563039
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 12V 15ms 5A 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS