G2R-1-EDC22
MFR.Part #
G2R-1-EDC22
JLCPCB Part #
C1565296
Package
DIP,12.6x28.6mm
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 16A 22V 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy DIP,12.6x28.6mm Power Relays ROHS