G2R-1B-EDC12
MFR.Part #
G2R-1B-EDC12
JLCPCB Part #
C5644579
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 125V@DC、380V@AC 12V 15ms 16A 5ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS