G2R-1A-E-DC48
MFR.Part #
G2R-1A-E-DC48
JLCPCB Part #
C5748032
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC、380V@AC 15ms 16A 48V 5ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS