G2R-1-AC240
MFR.Part #
G2R-1-AC240
JLCPCB Part #
C5748026
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10A 10ms 125V@DC、380V@AC 15ms 240V One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS