G2R-1A-AC24
MFR.Part #
G2R-1A-AC24
JLCPCB Part #
C1564989
Package
Plugin,12.7x28.8mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 125V@DC、380V@AC 15ms 24V Silver Alloy 插件,12.7x28.8mm Power Relays ROHS